רקמה ממוחשבת

Heading 1

מהי רקמה ממוחשבת?

רקמה ממוחשבת היא טכניקת עיטור המלווה אותנו כבר שנים רבות, בהצלחה רבה. באמצעות הטכנולוגיה הזו  אפשר לרקום כל דוגמא על כל דבר (כמעט), כאשר פריטים רקומים אלו יכולים להוות מתנה נהדרת לכל אירוע, מוצרי קידום מכירות בעלי הצלחה מרשימה או מוצרי אופנה ייחודיים ומרשימים במיוחד.

 

פריט רקום = מתנה נהדרת

פריטים שעליהם רקומה הקדשה מיוחדת, או בדיחה פרטית יכולים להוות מתנה מושלמת לכל אירוע: חולצות, מגבות, חלוקים, תיקים, פאוצ'ים, מפות ואפילו תיקי תפילין וטליתות שעליהם רקמה ממוחשבת של הקדשה אישית שאומרת הכול – אין כמו מתנה כזאת כדי לומר: חשבתי עליך, אני אוהב אותך, מזל טוב או כל הקדשה אחרת שתביע במילים רקומות את מה שאתם מרגישים.

 

לחצו לגלריית דוגמאות רקמה

אמצעי מצוין לקידום עסקים

בעולם התחרותי של היום, שבו בכל תחום פועלים עשרות ואפילו מאות עסקים, צריך להתחרות על לב הלקוחות.

על מנת לזכות בלבם, עסקים משתמשים בדרכים רבות, החל משלטי חוצות, דרך פלאיירים וכלה בכובעים מודפסים.

 

אנחנו מציעים דרך אחרת: מוצרי קידום מכירות רקומים עם לוגו העסק, של שמו ושל פרטי ההתקשרות עמו – מוצרי קידום מכירות שכולם ישימו לב אליהם.

כובעים, חולצות, פאוצ'ים ותיקים יכולים להוות מוצרי פרסום מצוינים, שהלקוחות יכולים גם ליהנות מהם וגם להפיץ את שם העסק שלכם בעזרתם.

 

אז אם אתם חושבים על פרסום שונה ומבריק – מסר רקום על מוצרים שונים יכול להיות פתרון מצוין עבורכם.

שדרוג ייחודי לפרטי לבוש

אם אתם מעצבי אופנה המעוניינים לשדרג את פרטי הלבוש שעיצבתם בכישרון רב, רקמה ממוחשבת יכולה להיות פתרון מצוין גם עבורכם. דוגמא עדינה של צורה אבסטרקטית או של כל דבר אחר שתבחרו, יכולה לשדרג כל פריט שעיצבתם ולתת לו טוויסט ייחודי השמור רק לכם. דוגמא מצוינת לשדרוג פרטי לבוש והפיכתם לאישיים היא הטרנד העכשווי מאוד של קישוט שמלות כלה באמצעות צורה מיוחדת הרקומה על השמלה, שתבטיח שלאף כלה אחרת לא תהיה אותה שמלה בדיוק.

 

רקמה עם ריקומה

כל מכונת רקמה מבית ריקומה האמריקאית מוכנה לביצוע כל סוגי העבודות על כל חומר ופריט. החברה מחויבת לאיכות ושירות מהמעלה הראשונה ובזכות זאת נמכרו בארץ עשרות מכונות בכל רחבי ישראל. לוגואים, צורות, דמויות וכמובן – מילים, בשלל צבעים ועל מבחר מוצרים – באיכות הגבוהה ביותר שמבטיחה, שהכספכם ינוצל בצורה הטובה ביותר ואתם תהנו מההשקעה לאורך זמן.

 

אז אם אתם מחפשים מתנה לאירוע, דרך מצוינת לקדם את העסק שלכם או שדרוג מושלם לכל פריט לבוש – יש לנו את התשובה עבורכם. בתגית תקבלו שירות מהשורה הראשונה, ומוצרים איכותיים – באחריות.